Останні дії: 22/07/2018 16:19 Головна > Різне (для обговорення питань/проблем, що не охоплюються іншими темами) > Наша ОТГ утворилася із двох сільських рад. При утворенні ОТГ, між сільськими радами було досягнуто домовленість про те, що після об'єднання сільських рад буде утворено 4 старостинські округи. Було дотримано слова і в 2016 році відбулися вибори старост. З прийняттям Закону... в лютому 2017 року - появилося поняття старостинський округ. Межі старостинських округів повинні бути розглянуті на сесії сільської ради. В нас ще ця процедура на сесії не проходила, питання це крім мене ніхто не порушує. Однак голова ОТГ, не скриваючи, цілеспрямовано готується до укрупнення старостинських округів, чекаючи виборів у 2020 році. Чи правомірні будуть його дії? Чи можу я зараз, у цьому році, на черговій сесії зареєструвати питання розгляду та погодження на сесії меж старостинських округів, не чекаючи поки голова надумає їх укрупнювати? Які мої дії? На якій профільній комісії це питання має розглядатися? Чи це питання паралельно має розглядатися на виконкомі? Якщо через два роки постане питання укрупнення старостинських округів, як може вплинути кожна місцева громада на розвиток цих подій, щоб зберегти округи? Дякую.

Запитання:

Наша ОТГ утворилася із двох сільських рад. При утворенні ОТГ, між сільськими радами було досягнуто домовленість про те, що після об'єднання сільських рад буде утворено 4 старостинські округи. Було дотримано слова і в 2016 році відбулися вибори старост. З прийняттям Закону... в лютому 2017 року - появилося поняття старостинський округ. Межі старостинських округів повинні бути розглянуті на сесії сільської ради. В нас ще ця процедура на сесії не проходила, питання це крім мене ніхто не порушує. Однак голова ОТГ, не скриваючи, цілеспрямовано готується до укрупнення старостинських округів, чекаючи виборів у 2020 році. Чи правомірні будуть його дії? Чи можу я зараз, у цьому році, на черговій сесії зареєструвати питання розгляду та погодження на сесії меж старостинських округів, не чекаючи поки голова надумає їх укрупнювати? Які мої дії? На якій профільній комісії це питання має розглядатися? Чи це питання паралельно має розглядатися на виконкомі? Якщо через два роки постане питання укрупнення старостинських округів, як може вплинути кожна місцева громада на розвиток цих подій, щоб зберегти округи? Дякую.

250 1
Олександр Врублевський
22/07/2018 16:19