Останні дії: 23/10/2018 18:05 Головна > Різне (для обговорення питань/проблем, що не охоплюються іншими темами) > Порадьте, будь ласка, що робити, на засіданні комісії з ЖКГ, мені як старості заступником міського голови було повідомлено, що згідно із розпорядженням міського голови приїде комісія по розгляду мого звернення щодо коригування проектно - кошторисної документації " Реконструкція приміщення школи під об'єкти соціальної сфери с. Пироги з використанням енергозберігаючих технологій за адресою: вул. Чумацький шлях,83- а с. Пироги Глобинської району Полтавської області". Цей проект був зроблений в 2016 році. Приміщення школи (історична назва: Вище Початкове Училище, засноване в 2013 році - стиль будівлі історизм з елементами неокласицизму). Протягом 2 років цей проект відправляли на конкурс ДФРР, а по суті відтерміновували процес реконструкції унікальної будівлі. Кошти на коригування проектів часто виділяються рішенням сесії і ніколи не створювали комісію для обстеження цих об'єктів. З текстом розпорядження мене не ознайомили, хоч побіжно докинули, що я є членом комісії. Чи повноважна комісія розглядати доцільність реконструкції будівлі? Коли повинні мене ознайомити з текстом розпорядження? Як діяти, коли на мої звернення до міського голови відповіді надходять через два місяці?

Запитання:

Порадьте, будь ласка, що робити, на засіданні комісії з ЖКГ, мені як старості заступником міського голови було повідомлено, що згідно із розпорядженням міського голови приїде комісія по розгляду мого звернення щодо коригування проектно - кошторисної документації " Реконструкція приміщення школи під об'єкти соціальної сфери с. Пироги з використанням енергозберігаючих технологій за адресою: вул. Чумацький шлях,83- а с. Пироги Глобинської району Полтавської області". Цей проект був зроблений в 2016 році. Приміщення школи (історична назва: Вище Початкове Училище, засноване в 2013 році - стиль будівлі історизм з елементами неокласицизму). Протягом 2 років цей проект відправляли на конкурс ДФРР, а по суті відтерміновували процес реконструкції унікальної будівлі. Кошти на коригування проектів часто виділяються рішенням сесії і ніколи не створювали комісію для обстеження цих об'єктів. З текстом розпорядження мене не ознайомили, хоч побіжно докинули, що я є членом комісії. Чи повноважна комісія розглядати доцільність реконструкції будівлі? Коли повинні мене ознайомити з текстом розпорядження? Як діяти, коли на мої звернення до міського голови відповіді надходять через два місяці?

250 1
Олександр Врублевський
23/10/2018 18:05