Будь-ласка пройдіть реєстрацію

Форум Старост

Реєструючись на форумі Ви надаєте згоду на обробку та використання ваших персональних даних, відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних

Про форум

Раді бачити вас на форумі для старост, виконуючих обов’язки старост та представників виконкомів об’єднаних територіальних громад.

Ми обговорюємо тут усі актуальні питання, що стосуються життя об’єднаних громад, функціонування в ОТГ інституту старост.

Приємно, що ви бажаєте долучитися до цього обговорення.

Читати обговорення на форумі можуть усі охочі, а ось ставити запитання, ділитися досвідом чи коментувати дописи учасників форуму мають можливість лише зареєстровані користувачі.

Щоб зареєструватися на форумі, вам потрібно заповнити коротку реєстраційну форму, після чого на вказану вами електронну пошту надійде логін та пароль для входу (зверніть увагу, що ми не ведемо листування з користувачами російських доменів: mail.ru, rambler.ru, yandex тощо).

Під час реєстрації вказуйте, будь ласка, достовірні дані.

Якщо логін та пароль не надійшли на вказану вами пошту протягом двох діб, напишіть про це нам сюди: decentralization@minregion.gov.ua

І не забудьте перевірити папку СПАМ - можливо, лист потрапив туди.

Усі учасники форуму мають можливість поставити модератору запитання, як на вже визначену тему, так і на будь-яку іншу, яка стосується діяльності старост.

Запитання користувачів форуму публікуються анонімно, тобто без зазначення персональних даних старости, який його поставив. А в обговоренні відповідей експерта чи коментарів своїх колег, старости можуть брати участь вже персоніфіковано.

Свої персональні дані ви можете змінити чи доповнити у налаштуваннях свого профілю.

Умови спілкування традиційні: просимо вас утримуватись від наклепів, погроз, залякувань, нецензурних слів та лайки, переходу на особистості модератора чи учасників форуму, закликів до злочинів та насилля, розпалювання ворожнечі, порнографії, реклами та усього, що не стосується зазначеної теми і може образити наших читачів.

Дякуємо за спілкування!